ابلاغ دستورالعمل عقد قرارداد دفاتر طراحی و محاسبه حق الزحمه نظارت

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی خوزستان ، دستور العمل عقد قرارداد دفاتر طراحی ونحوه محاسبه حق الزحمه نظارت و هزینه خدمات مهندسی استان خوزستان به دفاتر نمایندگی این سازمان ابلاغ گردید.

متن این ابلاغیه به شرح ذیل است:

مدیران محترم اجرایی دفاتر نمایندگی

باسلام

احتراما” باستحضار می رساند با توجه به تفکیک ثبت پروژه ها در بخش طراحی و نظارت در کارتابل خدمات مهندسی جهت کارهای ثبت شده از تاریخ 1400/01/23 دفاتر طراحی با کارفرما صرفا قرارداد طراحی منعقد نمایند ، شایان ذکر است که حق الزحمه نظارت در زمان توزیع کار و مطابق با تعرفه روز توزیع ، بروز رسانی و ملاک محاسبه قرار می گیرد. ضمنا پروژه هایی را که تا تاریخ1400/01/22 در سامانه خدمات مهندسی استان ثبت نموده و امور آن در حال انجام و پیگیری می باشند تا تاریخ 1400/03/12 فرصت دارند نسبت به تکمیل پروژه و بررسی پایانی اقدام نمایند. بدیهی است پس از این تاریخ تعرفه نظارت بر مبنای تعرفه روز توزیع بروز رسانی خواهد شد . در صورتیکه سازمان بدلیل مواردی غیر از تعطیلات رسمی تعطیل شود به تاریخ مهلت اعلام شده افزوده می گردد.

مراتب جهت اطلاع رسانی به کلیه اعضای محترم آن دفتر نمایندگی ابلاغ می گردد. ضمنا مدیران محترم اجرایی دفاتر نمایندگی مسئول حسن اجرای این ابلاغیه می باشند.

                                                                                  کمال دویده

                                                                رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان

                                                                                استان خوزستان

روابط عمومی سازمان نظام مهندسی خوزستان، دفتر نمایندگی آبادان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

روز چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نظام مهندسی تعطیل است

س آوریل 20 , 2021
به اطلاع اعضای محترم سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان می رساند ، در خصوص ضرورت اعمال محدودیت ها و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی جهت مهار ویروس کرونا، دفتر مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان (شهر اهواز) و سایر دفاتر نمایندگی در سطح استان با وضعیت قرمز، در […]

You May Like

معمار برتر

معرفی معمار برتر

در این قسمت ما به معرفی برخی از برترین مهندسین شهر خواهیم پرداخت

دسترسی سریع

مهندسین برتر

مهندس برتر

در این قسمت ما به معرفی برترین مهندسین شهر خواهیم پرداخت