بازدید مهندس صالحی از آزمایشگاه های بتن و ژئوتکنیک آبادان

محمدرضا صالحی مدیرسازمان نظام مهندسی خوزستان، دفتر نمایندگی آبادان از آزمایشگاه های بتن و مکانیک خاک فعال در شهرستان آبادان بازدید بعمل آورد.
مهندس صالحی هدف از این بازدیدها را بررسی کیفیت آزمایشگاه ها از نظر تجهیزات و امکانات آن ها عنوان داشت.
وی با اشاره به اهمیت کیفیت بتن در ساختمان سازی، بر لزوم اجرایی شدن بازرسی و کنترل آزمایشگاه های بتن تاکید کرده و افزود با توجه به اینکه کیفیت و مقاومت بتن بصورت مستقیم در کیفیت سازه موثر است، کنترل کیفیت بتن نظارتی مضاعف میطلبد .
مدیر دفتر نمایندگی آبادان در خصوص اجرای کنترل و بازرسی آزمایشگاه ها اظهار داشت راه اندازی گروه های بازرسی و کنترل بتن یکی از مهمترین مواردی بوده که بصورت جدی و مستمر پیگیر آن بوده ایم و خوشبختانه با حمایت مهندس دویده، رییس سازمان نظام مهندسی خوزستان، و موافقت هیات مدیره استان مبنی بر تایید و راه اندازی گروه های کنترل ‌و بازرسی به زودی شاهد اجرایی شدن این مهم خواهیم بود.

وی ابراز داشت با شروع فعالیت بازرسین ، کنترل و بازرسی آزمایشگاه های بتن و ساختمان های در حال احداث بصورت مستمر و جدی انجام گرفته و درصورت مشاهده هرگونه ضعف یا تخلف مراتب از طریق قانونی پیگیری شده و با متخلفین مطابق قانون برخورد خواهد شد.

روابط عمومی سازمان نظام مهندسی خوزستان، دفتر نمایندگی آبادان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

اطلاعیه : برگزاری کلاس های آموزش ناظرین معماری

س ژوئن 29 , 2021
قابل توجه کلیه مهندسین عضو سازمان نظام مهندسی خوزستان، دفتر نمایندگی آبادان در راستای طرح ارتقاء سطح دانش تخصصی مهندسین عضو نظام مهندسی آبادان، با هدف بررسی و آموزش نکات مورد توجه در خصوص نظارت بر ساختمان های در حال احداث، واحد آموزش نظام مهندسی آبادان با همکاری گروه تخصصی […]

You May Like

معمار برتر

معرفی معمار برتر

در این قسمت ما به معرفی برخی از برترین مهندسین شهر خواهیم پرداخت

دسترسی سریع

مهندسین برتر

مهندس برتر

در این قسمت ما به معرفی برترین مهندسین شهر خواهیم پرداخت