در جلسه مشترک مدیر نظام مهندسی و رییس دانشگاه آزاد اسلامی آبادان مطرح شد:

تعامل و همکاری متقابل نظام مهندسی و دانشگاه در بخش آموزش و پژوهش

مهندس محمدرضا صالحی مدیر سازمان نظام مهندسی خوزستان، دفتر نمایندگی آبادان در دیدار با دکتر عباسی رییس دانشگاه آزاد اسلامی آبادان در خصوص تعامل و همکاری متقابل نظام مهندسی و دانشگاه در بخش آموزش و پژوهش به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در این دیدار که به دعوت دانشگاه آزاد اسلامی آبادان و با حضور معاونت آموزشی و جمعی از مسئولین این دانشگاه برگزار شده بود، مدیر نظام مهندسی آبادان و مسئولین دانشگاه آزاد در خصوص تعامل و همکاری متقابل در بخش آموزش ، برگزاری دوره های مشترک آموزشی ، تهیه و تدوین نشریه مهندسی با همکاری دانشگاه و همچنین برگزاری سمینارها و وبینارهای تخصصی به بحث و گفتگو پرداختند .

توجه ویژه به بخش پژوهش و لزوم همکاری متقابل نظام مهندسی و دانشگاه در جهت ارتقاء سطح کیفی ساخت و سازها با محوریت آموزش و پرورش متخصصین امر از دیگر موضوعات مورد بحث در این جلسه بود.

در پایان این جلسه مقرر گردید تفاهم نامه ای در این زمینه بین سازمان نظام مهندسی خوزستان، دفتر نمایندگی آبادان و دانشگاه آزاد اسلامی منعقد گردد.

روابط عمومی سازمان نظام مهندسی خوزستان، دفتر نمایندگی آبادان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Next Post

روز چهارشنبه دفتر نمایندگی آبادان تعطیل است

س ژوئن 1 , 2021
قابل توجه کلیه اعضاء نظام مهندسی آبادان: عطف به دستور استانداری خوزستان مبنی بر تعطیلی ادارات 17 شهرستان استان خوزستان در روز چهارشنبه، دوازدهم خرداد ماه جاری بدلیل دمای بالای 49 درجه ، بدینوسیله به اطلاع می رساند دفتر نمایندگی آبادان فردا، چهارشنبه 1400/03/12، تعطیل می باشد. روابط عمومی سازمان […]

You May Like

معمار برتر

معرفی معمار برتر

در این قسمت ما به معرفی برخی از برترین مهندسین شهر خواهیم پرداخت

دسترسی سریع

مهندسین برتر

مهندس برتر

در این قسمت ما به معرفی برترین مهندسین شهر خواهیم پرداخت